[VIDEO] Primera: Real deklasirao Sevillu na Bernabeu, prvijenac Hakimija

Ronaldo je zabio dva gola, jedan iz kaznenog udarca.

Real Madrid na Santiago Bernabeu je ugostio Sevillu i pobjedom od 5:0 skočio na treće mjesto, uz utakmicu više od Atletico Madrida.

Već u trećoj minuti nakon kornera najbolje se snašao Nacho i zabio za prednost Kraljeva. U 20. minuti Karim Benzema pucao je glavom pored gola, no tri minute kasnije Asensio je lijepom loptom pronašao Ronalda, koji iz svog prvog udarca povisuje na 2:0.

Real je u 31. minuti dobio kazneni udarac zbog sumnjivog kontakta Jesusa Navasa rukom u kaznenom prostoru, a Ronaldo je zabio za 3:0. Portugalac je mogao doći do hat-tricka u 35. minuti, no pucao je ravno u Rica.

Lucas Vazquez je u 38. minuti uposlio Kroosa, koji je udarcem iz prve zabio za 4:0, a do poluvremena Benzema je dodao do Hakimija, koji je nakon soloprodora svojim prvijencem povisio na 5:0.

Nastavak su otvorili Nolito i Muriel, no njihove udarce obranio je Navas. U 67. minuti Marcelo je centrirao, a Benzema glavom pogodio stativu, a u 76. minuti Ronaldo je napustio igru. Posljednju priliku na utakmici imao je Hakimi, kojemu je Rico obranio pokušaj četiri minute prije kraja. Luka Modrić igrao je do 71. minute, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru.