[VIDEO] Primera: Real lakoćom svladao Eibar

U posljednjoj današnjoj utakmici devetog kola španjolske Primere Real Madrid je na Santiago Bernabeu ugostio Eibar i rutinskom 3:0 pobjedom vratio se na treće mjesto, dok su gosti ostali na 16. poziciji.

Već u drugoj minuti Isco je mogao dovesti Kraljeve u vodstvo, no pucao je ravno u Dmitrovića. Na drugoj strani Jordan je pucao ravno u Casillu, koji je konačno dobio povjerenje od Zidanea da brani jednu utakmicu Primere. U desetoj minuti Escalante je pucao daleko pored gola, a Real je poveo osam minuta kasnije. Paulo Oliveira je u pokušaju izbijanja jednog centaršuta glavom zabio autogol.

U 28. minuti već je 2:0. Asensio je iskoristio centaršut Isca i poluvolejom zabio za 2:0. Do odmora su pucali i Casemiro i Hernandez, no rezultat se nije mijenjao.

Nastavak je otvorio Isco, koji se u 49. minuti našao sam pred Dmitrovićem, no golman je upisao odličnu obranu. U 52. minuti Ronaldo je slobodni udarac poslao na 25. red tribina, a tri minute kasnije Casemiro je srušio Inuija u kaznenom prostoru te je sudac Alvarez propustio dosuditi kazneni udarac i poslati Brazilca u svlačionicu.

U 66. minuti Dmitrović je obranio pokušaj Ronalda, a Portugalac je u 70. minuti pogodio vanjski dio mreže. Ipak, osam minuta prije kraja Marcelo je napravio dvostruko proigravanje s Benzemom i postavio konačnih 3:0. Luka Modrić odigrao je cijeli susret.