[VIDEO] Primera: Real Madrid pobijedio Leganes, Modrić asistent!

Kraljevi su upisali novu pobjedu.

Madridski Real zadržao je vrh španjolske Primere nakon što je u utakmici trećeg kola pred 59 255 gledatelja na Santiago Bernabeu sa 4:1 pobijedio Leganes. Luka Modrić igrao je 62 minute, a upisao je i jednu asistenciju minutu prije svog izlaska.

No, krenimo redom. Lopeteguijeva momčad povela je u 17. minuti kada je Daniel Carvajal glavom spustio loptu do Balea, a Velšanin zabio za 1:0. Samo sedam minuta kasnije Carrillo je uspio izjednačiti iz kaznenog udarca i na odmor se otišlo s neodlučenih 1:1.

Ipak, u nastavku Kraljevi dolaze do pobjede. Prvo je Asensio u 50. minuti centrirao, a Benzema glavom zabio za 2:1, da bi Modrić u 61. minuti povratnom loptom pronašao Francuza, koji povisuje na 3:1. Konačan rezultat postavio je Sergio Ramos iz kaznenog udarca u 66. minuti.