[VIDEO] Primera: Real nakon preokreta pobijedio Leganes

Kraljevi su pobijedili u zaostaloj utakmici.

Madridski Real odigrao je zaostalu utakmicu španjolske Primere u kojoj je u predgrađu Madrida gostovao kod Leganesa i pobijedio nakon preokreta s 3:1.

Nije dobro krenulo za Kraljeve, već u šestoj minuti nakon kornera Unai Bustinza zabija za prednost domaćina. No, samo pet minuta kasnije Casemiro je dodao za Vazqueza, koji izjednačuje na 1:1.

U 16. minuti Asensio je izašao sam na Cuellara, koji brani njegov udarac, no ništa nije mogao u 29. minuti kada Casemiro završava lijepu akciju na najbolji mogući način, pogotkom za 2:1.

Nastavak je ponudio dosta siromašniju igru, a najveću priliku za izjednačenje imao je Claudio Beauvue, kojemu je u 64. minuti Casilla obranio dobar pokušaj s vrha kaznenog prostora. Konačnih 3:1 postavio je Sergio Ramos iz kaznenog udarca u 90. minuti. Real je ovom pobjedom skočio na treće mjesto te sada s istim brojem odigranih utakmica ima 14 bodova manje od Barcelone i sedam manje od Atletico Madrida. Mateo Kovačić igrao je do 93. minute, a Luka Modrić ostao je na klupi.