[VIDEO] Primera: Real se spašavao protiv Malage, gostima pogrešno poništen gol

Nije moglo bez drame na Santiago Bernabeu.

Real Madrid je u 13. kolu španjolske Primere na Santiago Bernabeu ugostio 18-plasiranu Malagu i teže od očekivanog upisao pobjedu od 3:2.

Već u sedmoj minuti Ronaldo je imao veliku priliku, no s ruba kaznenog prostora pucao je daleko pored gola. Ipak, samo dvije minute kasnije Portugalac je glavom pogodio gredu, a na odbijenoj lopti našao se Benzema i glavom s metra zabio za vodstvo Kraljeva. U 15. minuti Carvajalov udarac s deset metara Jimenez je izbio u korner, a golman gostiju obranio je i Iscov udarac iz 17. minute.

Samo minutu kasnije Diego Rolan iskoristio je centaršut s lijeve strane i pored zakašnjelog Valleja izjednačio na 1:1. No, u 21. minuti nakon kornera Casemiro je ponovno vratio prednost momčadi Zinedine Zidanea i na odmor se otišlo s rezultatom 2:1.

U posljednjim trenutcima prvog dijela Baysse je postigao pogodak, kojeg je Jesus Gil Manzano poništio iz razloga što je prije isteka sudačke nadoknade sudio kraj prvog dijela. 75 671 gledatelj u nastavku je doživio pravi šok u 58. minuti. Tada je Keko uposlio Castra, koji je eurogolom s 25 metara izjednačio na 2:2.

Ipak, u 75. minuti Modrić je pao u kaznenom prostoru, a Ronaldo je dobio kazneni udarac. Jimenez je obranio njegov udarac, no lopta se odbila na nogu Portugalca, koji je postavio konačnih 3:2.