[VIDEO] Primera: Real Sociedad deklasirao Gironu, Valencia preskočila Real Madrid!

Kraljevi su pali na četvrtu poziciju.

Odigrane su i posljednje dvije današnje utakmice 31. kola španjolske Primere u kojima su domaće momčadi upisale očekivane pobjede.

Real Sociedad je na Anoeti sa čak 5:0 deklasirao Gironu. Već u 11. minuti započeli su problemi za goste kada Elustondo centrira, a Canales petom zabija za 1:0. U 35. minuti Pardo je odličnom loptom pronašao Januzaja, koji je izbjegao zaleđe, zaobišao golmana i zabio za 2:0. Tada je uslijedio i show Oyarzabala, koji je prvo u 71. minuti zabio za 3:0, a 14 minuta kasnije i za 4:0, da bi konačnih 5:0 postavio Juanmi nakon centaršuta Zurutuze dvije minute prije kraja.

Valencia je minimalnom, 1:0 pobjedom, preskočila madridski Real i došla na treće mjesto. Gol vrijedan pobjede Šišmišima je donio Rodrigo glavom već u sedmoj minuti nakon centaršuta Guedesa s lijeve strane.

Primera, 31. kolo:

Real Sociedad 5:0 Girona (Canales 11., Januzaj 35., Oyarzabal 71., 85., Juanmi 88.)

Valencia 1:0 Espanyol (Rodrigo 7.)