Primera: Remi Betisa i Getafea otvorio kolo

11. kolo španjolske Primere otvoreno je susretom između Real Betisa i Getafea na Estadio Benito Villamarin. Obje momčadi ušle su u susret s po tri ozlijeđena igrača, za domaćina nisu nastupali Durmisi, Feddal i Guerrero, a za madridsku momčad nisu igrali Pacheco, Shibasaki i Suarez. U konačnici, susret je završio podjelom bodova, 2:2.

Poveli su gosti u 18. minuti. Antunes je izveo slobodni udarac, a Markel Bergara glavom zabio za 1:0. U 34. minuti Portillo je natrčao na odbijenu loptu i s ruba kaznenog prostora povisio na 2:0. Međutim, u nastavku domaćini dolaze do izjednačenja. Prvo je u 68. minuti Tello uposlio Sanabriju, koji je smanjio, da bi Tello novu asistenciju upisao i tri minute prije kraja kada je dodao za Boudebouza, a on s 20 metara donio bod Betisu.