[VIDEO] Primera: Ronaldo golom iz zaleđa s igračem više srušio Getafe!

Kraljevi su ponovno pobijedili uz sudački poguranac.

Madridski Real u utakmici 27. kola španjolske Primere upisao je 3:1 pobjedu protiv desetoplasiranog Getafea, nakon što je cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem više i postigao pogodak iz nedozvoljene pozicije.

Prvu priliku imali su gosti, no u 18. minuti Angel je pucao ravno u Navasa. Iz prve prave prilike domaćin je poveo. Igrala se 24. minuta kada je Gareth Bale iskoristio spuštanje lopte Isca i zabio za 1:0.

Kraljevi su do kraja prvog dijela dominirali te dominaciju i naplatili u posljednjim trenutcima prvog dijela. Benzema je uposlio Ronalda, koji je izbjegao zaleđe i iz svog jedinog udarca u prvom dijelu povisio na 2:0.

Nastavak je otvorio Loic Remy zaradivši drugi žuti karton već u 47. minuti. Pokušao je to iskoristiti Benzema, no četiri minute kasnije pucao je preko gola. Kazna je stigla u 65. minuti kada Francisco Portillo iz kaznenog udarca smanjuje na 2:1.

Ipak, 12 minuta prije kraja Ronaldo glavom nakon centaršuta Marcela iz zaleđa postavlja konačnih 3:1. Mateo Kovačić u igru je ušao u 79. minuti, a do kraja susreta još je Bale pogodio i stativu pa je završilo 3:1.