[VIDEO] Primera: Sevilla pobijedila Bilbao, porazi Villarreala i Malage

Zanimljivi rezultati popodnevnih utakmica.

Odigrane su prve četiri utakmice 27. kola španjolske Primere u kojima iznenađenja nije nedostajalo.

Girona je u ranom terminu na de la Ceramici s 2:0 pobijedila Villarreal. U 16. minuti Stuani je iskoristio centaršut Garcije i glavom zabio za 1:0, da bi deset minuta prije kraja Lozano napravio dvostruko proigravanje s Portuom i postavio konačnih 2:0.

Sevilla je iskoristila kiks Žute podmornice i 2:0 pobjedom nad Athletic Bilbaom učvrstila se na petom mjestu. Franco Vazquez u 27. minuti pronašao je Muriela, koji zabija za 1:0, da bi samo pet minuta kasnije N’Zonzi centrirao, a Vazquez glavom postavio konačnih 2:0.

Deportivo i Eibar remizirali su 1:1. Poveli su gosti preko Inuija, koji je iskoristio odlično proigravanje Fabija Orellane i zabio za prednost Andalužana. Međutim, u 33. minuti lopta se od Dmitrovićevih leđa odbila u gol te su domaćini došli do boda. Samo šest minuta kasnije domaći golman Koval srušio je protivnika Jordana izvan kaznenog prostora pa je Deportivo završio susret s desetoricom igrača.

Poraz Bilbaa iskoristio je Leganes, koji je pobjedom protiv Malage od 2:0 skočio na 12. mjesto. U 55. minuti Eraso je zabio za prednost Madriđana glavom nakon Ricovog centaršuta, a konačnih 2:0 postavio je Amrabat sedam minuta kasnije odličnim udarcem s preko 20 metara.