[VIDEO] Primera: Valencia deklasirala Sevillu, osmi poraz Alavesa

Odigrane su prve tri današnje utakmice devetog kola španjolske Primere.

Levante i Getafe remizirali su 1:1. Gosti iz Madrida poveli su eurogolom Fajra poluvolejom s 20 metara u 59. minuti, no samo tri minute kasnije Luna je s lijeve strane prizemno centrirao, a Morales donio bod Levanteu.

Betis je nanio i osmi poraz Alavesu, završilo je 2:0. Poveli su domaći već u 13. minuti kada je Antonio Sanabria iskoristio upošljavanje Barragana i zabio za 1:0, da bi Alexis 15 minuta prije kraja zabio autogol i postavio konačnih 2:0.

U posljednjoj utakmici Valencia je nastavila s pobjedama, na Mestalli je sa 4:0 srušila Sevillu. U 43. minuti Rodrigo je odličnom loptom uposlio Guedesa i izbacio čitavu gostujuću obranu, a Guedes se našao sam pred golmanom i zabio za 1:0. U 51. minuti Rodrigo je upisao novu asistenciju, a Simone Zaza oslobodio se svog čuvara i povisio na 2:0. Četiri minute prije kraja Santi Mina nakon asistencije Guedesa povisio je na 4:0, da bi se i sam Guedes u drugoj minuti sudačke nadoknade upisao u strijelce za konačnih 4:0.

Posljednju današnju utakmicu u Primeri na Camp Nou odigrat će Barcelona i Malaga.