[VIDEO] Primera: Valencia do nove pobjede, Atletico srušio Deportivo u nadoknadi

Odigrane su prve tri današnje utakmice 11. kola španjolske Primere, a favoriti nisu imali poteškoća.

Drugoplasirana Valencia na Mestalli je s uvjerljivih 3:0 pobijedila Leganes. Odličan gol postigao je Dani Parejo u 14. minuti iz slobodnog udarca, kojim je načeo goste. Na 2:0 povisio je Rodrigo glavom nakon centaršuta Pereire u 71. minuti, a Santi Mina je osam minuta prije kraja iz kaznenog udarca postavio konačnih 3:0.

Atletico Madrid spasio se kod 16. momčadi lige. S minimalnih 1:0 Rojiblancosi su pobijedili Deportivo i to pogotkom Parteyja nakon slobodnog udarca Gabija u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela. Šime Vrsaljko cijeli susret proveo je na klupi.

U posljednjoj utakmici Alaves je s minimalnih 1:0 pobijedio Espanyol. Već u 45. sekundi nakon velike gužve lopta je došla do Santosa, koji fenomenalnim poluvolejom donosi domaćinu pobjedu. U 39. minuti Hermoso je zaradio drugi žuti karton, što je samo olakšalo posao domaćoj momčadi.