[VIDEO] Primera: Valencia do nove pobjede, Atleticu samo bod

Dvije popodnevne utakmice desetog kola španjolske Primere su iza nas, a u njima smo vidjeli dvije odlične utakmice i jedan kiks favorita.

Valencia je gostovala kod Alavesa i pobijedila 2:1. Pereira je u 34. minuti prizemno centrirao, a Simone Zaza u bliži kut zabio za 1:0. Domaćin se vraća u 49. minuti. Igrač Barcelone na posudbi, Munir El Haddadi, izveo je korner, a Alexis izjednačio. Ipak, pobjedu Šišmišima donio je Rodrigo iz kaznenog udarca u 66. minuti.

Atletico Madrid je bez našeg Šime Vrsaljka na Wanda Metropolitano ugostio Villarreal i samo remizirao, završilo je 1:1. Jedini gol domaće momčadi pao je u 61. minuti kada je Antoine Griezmann parabolom pronašao Angela Correu, koji se našao sam pred golmanom i doveo Rojiblancose u vodstvo. Međutim, samo devet minuta prije kraja Carlos Bacca je nakon kornera glavom donio bod Žutoj podmornici.