[VIDEO] Primera: Valencia pobjedom, a Atletico Madrid remijem zaključili sezonu

Šišmiši i Rojiblancosi potvrdili su svoju dobru sezonu.

Nove tri utakmice posljednjeg, 38. kola španjolske Primere su iza nas, što znači da nas do kraja sezone dijeli samo jedna, jedina utakmica.

Valencia je potvrdila svoju četvrtu poziciju nakon pobjede protiv Deportiva od 2:1. U 28. minuti gostujuća obrana nespretno izbija loptu u svom kaznenom prostoru, što koristi Zaza i zabija za 1:0. Luciano Vietto u 77. minuti povratnom loptom pronašao je Guedesa, koji povisuje na 2:0, a pobjedu Šišmiša samo je uspio smanjiti Perez deset minuta prije kraja.

Pogotkom Lopeza glavom nakon kornera Piattija iz devete minute Espanyol je pobijedio Athletic Bilbao i na taj način preskočio Real Sociedad, Celtu Vigo, Alaves i Levante te se popeo na 11. mjesto, dok je Atletico Madrid s 2:2 remizirao protiv Eibara. Poveli su gosti golom Kikea iz 35. minute, no tada se pojavio Fernando Torres, koji je danas odigrao svoju posljednju utakmicu za Rojiblancose. Prvo je u 42. minuti iskoristio fantastično Correovo proigravanje za izjednačenje, da bi u 60. minuti Diego Costa proigrao Španjolca, koji preokreće na 2:1. Tri minute kasnije Lucas Hernandez dobio je drugi žuti karton, što gosti do kraja koriste i golom Pene dolaze do boda. Šime Vrsaljko nije bio ni na klupi za pričuve.