[VIDEO] Primera: Valenciji samo bod, Sevilla i Getafe do bitnih pobjeda

Zanimljivi rezultati su iza nas.

Nove tri utakmice 26. kola španjolske Primere su iza nas, a vidjeli smo i pokoje iznenađenje.

Valencia je na San Mamesu remizirala s Athletic Bilbaom 1:1. Poveli su Šišmiši pogotkom Kondogbije u 23. minuti s ruba kaznenog prostora nakon odlične Torresove lopte, a samo 13 minuta kasnije Aduriz je mogao izjednačiti, no njegov kazneni udarac obranio je Neto. Ipak, u 49. minuti de Marcos se najbolje snašao nakon slobodnog udarca i donio bod Baskima.

Valencia je skočila na peto mjesto minimalnom, 1:0 pobjedom u gostima kod Malage. Gol za pobjedu postigao je Correa nakon Nolitovog odličnog upošljavanja lobom u 15. minuti.

I Getafe je skočio na prvenstvenoj ljestvici i to na sedmo mjesto pobjedom nad Deportivom od 2:0. U 40. minuti Diedhiou je s desne strane pronašao Angela, koji zabija za 1:0, da bi Boveda četiri minute kasnije autogolom povisio na 2:0. Konačnih 3:0 postavlja Molina nakon loše intervencije gostujuće obrane lobom osam minuta prije kraja.