[VIDEO] Primera: Villarreal nanio prvi poraz Valenciji na Mestalli, Celta sigurna

Završene su i posljednje ovogodišnje utakmice španjolske lige.

U posljednje dvije utakmice ovogodišnje španjolske Primere vidjeli smo dvije gostujuće pobjede.

Valencia je na Mestalli doživjela prvi poraz, nakon što ju je s minimalnih 1:0 pobijedio Villarreal. Žutoj podmornici pobjedu je donio Carlos Bacca, koji je već u 24. minuti iskoristio odlučnu loptu Fornalsa i zabio za tri boda. Do kraja utakmice obje momčadi zaradile su po jedno isključenje. Za Šišmiše je u 60. minuti crveni karton dobio Simone Zaza, a za goste Manu Trigueros sedam minuta prije kraja.

U drugoj utakmici, a posljednjoj ovog 17. kola, Celta Vigo s 3:1 pobijedila je Deportivo na Riazoru. Već u trećoj minuti Wass je glavom nakon centaršuta zabio za prednost gostiju, a u 40. minuti Aspas je povisio na 2:0. Isti igrač iz slobodnog udarca u 53. minuti zabio je za 3:0, a Andone je šest minuta kasnije samo smanjio na konačnih 3:1.