[VIDEO] Primera: Vrsaljko asistent u Atleticovoj pobjedi, Malaga srušila Real Sociedad

Fantastična asistencija hrvatskog reprezentativca.

Iza nas su prve dvije današnje utakmice 15. kola španjolske Primere, u kojima smo vidjeli očekivane pobjede favorita.

U ranije odigranom susretu Malaga je na Anoeti s 2:0 bila bolja od Real Sociedada. Poveli su gosti preko Bastona iz kaznenog udarca u 23. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Castro nakon što je Bastonu prethodno kazneni udarac obranio Rulli. Tako se kriza Real Sociedada, koji ne zna za pobjedu gotovo mjesec dana, nastavila.

Atletico Madrid gostovao je u Sevilli kod Betisa i pobjedom ponovno preskočio Real Madrid i skočio na treće mjesto. Završilo je minimalnih 1:0, a jedini gol postigao je Saul Niguez nakon prizemnog centaršuta našeg reprezentativca Šime Vrsaljka u 29. minuti. Hrvatski reprezentativac odigrao je cijeli susret u dresu Rojiblancosa.