[VIDEO] Primera: Vrsaljkov Atletico poražen od Villarreala, Barcelona na +11!

Katalonci su na koračić do osvajanja naslova.

Odigrane su nove dvije utakmice 29. kola španjolske Primere u kojima smo vidjeli dva iznenađujuća rezultata.

Villarreal je na de la Ceramici uzeo sva tri boda Rojiblancosima i dodatno olakšao Barceloni pitanje osvajanja naslova. Završilo je pobjedom domaćina 2:1, iako je Atletico poveo i to kaznenim udarcem Griezmanna u 20. minuti. Ipak, osam minuta prije kraja nakon kombinacije iz kornera Alvaro je centrirao, a Unal glavom nadskočio gostujuću obranu i izjednačio, da bi pobjedu Žutoj podmornici isti igrač donio nakon slobodnog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade. Šime Vrsaljko odigrao je cijelu utakmicu za Atletico, a u 93. minuti Vitolo je zaradio i drugi žuti karton.

U drugom susretu Celta Vigo i Malaga remizirali su bez pogodaka, 0:0 pa su gosti sve udaljeniji od ostanka u prvoj ligi. Kiksom Atletica najviše može biti zadovoljna Barcelona, koja na reprezentativnu stanku odlazi sa čak 11 bodova prednosti ispred Rojiblancosa, a do kraja je ostalo svega devet kola.