[Video] PSG gazi sve pred sobom; Subašić nemoćan pred naletima Parižana!

Paris bježi Lyonu i Monacu devet bodova.

U posljednjoj utakmici 14. kola francuskog Ligue 1 sastali su se branitelj naslova Monaco i Paris Saint-Germain, trenutno vodeći klub ljestvice, a pobjedu su odnijeli gosti iz Pariza (2:1).

Gosti su poveli u 19. minuti nakon lijepe timske akcije. Adrien Rabiot dodaje u šestnaesterac gostiju za Juliana Draxlera koji potom prosljeđuje loptu za Edinsona Cavanija. Urugvajac je lijepim udarcem prebacio našeg Danijela Subašića za veliko vodstvo PSG-a.

U 52. minuti Neymar iz najstrože kazne diže prednost gostiju na 2:0.

Domaćin u 81. minuti dolazi do počasnog pogotka kada je Joao Moutinho pucao iz slobodnog udarca s ruba šestnaesterca, a lopta je nekog okrznula u živom zidu te promijenila smjer i prevarila Alphonsea Areolu.