[VIDEO] PSG uništava Bordeaux, Neymar izveo penal, zanimljiva reakcija Cavanija

PSG je na Parku prinčeva dočekao Bordeaux, a u 41. minuti dosuđen je jedanaesterac za domaću momčad.

Moćni Paris Saint-Germain na domaćem je terenu u sklopu osmog kola Ligue 1 dočekao trećeplasirani Bordeaux koji je već u prvih 45. minuta ispraćen s pet pogodaka u mreži (5:1).

Kanonadu gostiju prekrasnim je pogotkom u petoj minuti započeo Neymar čudesnim pogotkom iz slobodnog udarca, dok je u 12. minuti za povećanje prednosti asistirao Edinsonu Cavaniju.

Devet minuta kasnije 3:0 postavlja Belgijac Meunier, dok je je u 31. minuti vodstvo Parižana smanjio Sankhare. Ipak, u 41. minuti smo vidjeli nazanimljiviji detalj prvog poluvremena.

Sudac Francois Letexier dosudio je opravdani jedanaesterac za PSG, a Edinson Cavani izvođenje je prepustio Neymaru koji je nakon pogotka pohitao u zagrljaj Brazilcu. Prije izvođenja kaznenog udarca stadionom se prolomilo gromoglasno skandiranje Cavanijeva prezimena.

Čini se kako je napokon došao kraj svađi između brazilskog i urugvajskog napadača. Do kraja poluvremena Draxler je povisio na 5:1 prekrasnim pogotkom na asistenciju Mbappea.