[VIDEO] Ramos krivac za Kariusove reakcije: Pogledajte kako je stoper nokautirao golmana!

Strašan potez Realovog kapetana.

Madridski Real sinoć je s 3:1 pobijedio Liverpool i osvojio svoje treće uzastopno finale Lige prvaka. Međutim, sve je moglo biti drugačije da je srbijanski sudac Milorad Mažić isključio Sergija Ramosa zbog ove dvije intervencije.

Prvu situaciju većina već zna. U 28. minuti srušio je Mohameda Salaha, pritom mu slomio ključnu kost i time udaljio najboljeg igrača Redsa s finala, ali vjerojatno i Svjetskog prvenstva. Egipćani mu to sigurno nikada neće oprostiti, pogotovo uzmemo li u obzir da bi se reprezentacije Egipta i Španjolske mogle sastati već u osmini finala.

Odmah nakon starta Ramos se počeo smijati zajedno s pomoćnim sucem i veseliti oko Salahove ozljede. Umjesto da dobije makar žuti karton zbog starta, očito su suci imali drugačije viđenje.

Ramos the dirty prick! from r/LiverpoolFC

A onda, u 49. minuti, Ramos je napravio još jedan sramotan potez. Iako nije imao nikakve šanse za dolaskom do lopte, Ramos se unio u Liverpoolovog golmana Lorisa Kariusa i laktom nokautirao golmana. Bezuspješno se Karius žalio Mažiću da pokaže Ramosu žuti karton, ipak je riječ o udaranju laktom. No, ponovno se Mažić nije oglasio.

Svi znamo što se kasnije dogodilo, svega 90 sekundi nakon potresnog udarca Karius je primio tragikomičan gol Benzeme, a loše je intervenirao i kasnije kod pogotka Balea za konačnih 3:1.