[VIDEO] Rapsodija Hrvata u Bundesligi! Ljepoticom u 90. minuti donio slavlje Niki Kovaču

Hrvatskom napadaču je pogodak protiv Hannovera bio treći u šestom bundesligaškom nastupu ove sezone.

Ante Rebić zabio je tri pogotka za Eintracht u posljednja tri bundesligaška kola. Posljednji je došao u aktualno subotnje poslijepodne na gostovanju kod Hannovera za pobjedu rezultatom 2:1 u 89. minuti.

Rebić je sjajno iskoristio spuštenu loptu Sebastiana Hallera odlično naciljavši u donji desni golmanov kut za potvrdu vrlo važne pobjede momčadi Nike Kovača.

Goste je u vodstvo doveo upravo Haller pogotkom u 10. minuti, no stvari na početak vraća Salif Sane pogotkom u 36. minuti. Ipak, Rebić postavlja konačni rezultat, a zaslužio je i ovacije gostujućih navijača izlaskom u 92. minuti utakmice.

Eintracht je ovom pobjedom skočio na šesto mjesto Bundeslige s 13 osovjenih bodova, dok je Hannover trenutno osmi s bodom manje.