Real Madrid je teškom mukom upisao novu pobjedu...

Luka Modrić/Foto: Gettyimages

U četvrtom kolu Primere Real Madrid je na domaćem terenu teškom mukom svladao Granadu 1:0 pogotkom Benzeme u 55. minuti i trenutno je preuzeo vrh ljestvice. Tako je Benitezova momčad ove sezone i dalje bez primljenog pogotka. U 19. minuti je Ronaldo uputio dobar udarac s vrha kaznenog prostora, no gostujući vratar Fernandez odlično je reagirao. Minutu potom je Granada postigla pogodak, ali označeno je zaleđe El Arabija.

Modrić je u 31. minuti imao vrlo dobru priliku kad je ostao usamljen na desetak metara od gola gostiju, no uputio je loš udarac. Igrala se 55. minuta kad je Isco ubacio, a Benzema glavom donio svojoj momčadi nove bodove. Solidno je Modrić odigrao cijelu utakmicu, a dobar je bio i Kovačić nakon ulaska umjesto Kroosa u 62. minuti.