[Video] Santini strijelac u porazu Caena od Lyona!

Lyon se pobjedom probio do drugog mjesta ljestvice s devet bodova zaostatka za vodećim PSG-om. Caen je pao na sedmu poziciju.

Caen je na svom stadionu ugostio Lyon u sklopu 16. kola Ligue 1, a gosti su slavili rezultatom 2:1. Jedini pogodak za domaćina postigao je Ivan Santini, povremeni hrvatski nogometni reprezentativac.

Već u 10. minuti gosti su poveli kada se nakon gužve u šestnaestercu najbolje snašao Maxwel Cornet i poentirao za 1:0. U 54. minuti Lyon povećava vodstvo. Mariano Diaz odlično je pogodio udarcem s ruba kaznenog prostora. Santini je u 90. minuti postavio konačnih 2:1 kada se odlično snašao u kaznenom prostoru Lyona. U teškoj situaciji uspio se driblingom riješiti jednog od dvojice čuvara da bi potom prizemnim udarcem smanjio zaostatak domaćina.