[Video] Serie A: Atalanti samo bod, Milan slavio na gostovanju

Utakmicama Atalante i SPAL-a te Sassuola i Milana zaključeno je 12. kolo talijanske Serie A. Momčad iz Bergama odigrala je neriješeno (1:1) protiv donedavnog drugoligaša, dok je Milan slavio na gostovanju.

Momčad Atalante je do vodstva došla u 23. minuti kada je Bryan Cristante precizno pogodio u bliži kut nakon dodavanja Rafaela Toloija. Gosti dolaze do izjednačenja u 64. minuti kada je prekrasan pogodak postigao Luca Rizzo udarcem s ruba šestnaesterca. Domaćin je u 69. ostao s igračem manje nakon opasnog starta Rema Freulera.

Nikola Kalinić se našao u početnoj postavi Milana na gostovanju kod Sassuola. Mogao je naš nogometni reprezentativac do pogotka u 39. minuti kada je pucao glavom unutar šestnaesterca, ali njegov udarac je odlično obranio Andrea Consigli i loptu odbio u korner. Iz istog kornera Milan je poveo. Udarac iz kuta kratko je izveo Suso za Hakana Calhanoglua koji je ubacio loptu u kazneni prostor domaćina, a najviši u skoku bio je Alessio Romagnoli.

U 67. minuti gosti dižu prednost na konačnih 2:0 prekrasnim udarcem Susa unutar kaznenog prostora.