[VIDEO] Serie A: Ćorić s Romom izgubio od SPAL-a, Mandžukić nije bio kapetan u remiju protiv Genoe

Iznenađujući popodnevni rezultati.

Odigrane su prve dvije današnje utakmice devetog kola talijanske Serie A u kojima smo vidjeli dva iznenađenja.

Roma je na Stadio Olimpico poražena od SPAL-a 2:0. Poveli su gosti golom Petagne s bijele točke, da bi Bonifazi nakon kornera Valdifiorija postavio konačnih 2:0 glavom u 56. minuti. Ante Ćorić u igru je ušao u 71. minuti.

Juventus je ugostio Genou i samo remizirao, 1:1. Ronaldo je doveo Staru damu u vodstvo u 18. minuti, no bod gostima donio je Bessa 23 minute prije kraja. Vrijedi spomenuti da je Leonardo Bonucci bio kapetan, a Mario Mandžukić iz igre izašao devet minuta prije kraja.