[VIDEO] Serie A: Icardi u sudačkoj nadoknadi srušio Milan, Bradarić i Pjaca podijelili bodove

Odigrane su večernje utakmice.

Odigrane su dvije preostale današnje utakmice devetog kola talijanske Serie A.

U ranije odigranom susretu Fiorentina je samo remizirala protiv Cagliarija, završilo je 1:1. Povele su Viole golom Veretouta s bijele točke, no 20 minuta prije kraja Pavoletti je izjednačio i donio bod 14. momčadi lige. Filip Bradarić za goste je odigrao cijeli susret, dok je kod domaćina Marko Pjaca izašao iz igre u 70. minuti.

Veliki milanski derbi završio je minimalnim slavljem Intera, koji je pobijedio Milan 1:0 na Giuseppe Meazzi. Već u 13. minuti Icardiju je poništen gol zbog zaleđa, u 34. minuti Vecino je pogodio gredu, a tri minute prije odmora i gostujućem Musacchiju gol je zbog zaleđa poništen. Ipak, Vecino je u 92. minuti centrirao, a Icardi glavom donio pobjedu Nerazzurrima. Marcelo Brozović i Šime Vrsaljko odigrali su cijeli susret, dok je Ivan Perišić igrao do 70. minute.