[VIDEO] Serie A: Bologna šokirala Romu, Badelj i Lazio deklasirali Genou

Nove utakmice su iza nas.

Odigrane su nove tri utakmice petog kola talijanske Serie A, a vidjeli smo neke iznenađujuće rezultate.

Roma je gostovala kod Bologne i upisala iznenađujući, 2:0 poraz. U 36. minuti De Maio je centrirao, a Mattiello odličnim udarcem zabio za prednost domaćina, da bi Falcinelli u 59. minuti uposlio Federica Santandera, koji je izašao sam pred Šveđanina Olsena i potvrdio pobjedu.

U utakmici Chieva i Udinesea dva Hrvata imala su priliku ući u igru, no ostala su na klupi. Riječ je o rezervnom golmanu domaćina Šemperu i Andriji Baliću, koji nisu ulazili u igru u gostujućoj, 2:0 pobjedi. Oba pogotka pala su u posljednjih 15 minute. Prvo je De Paul fenomenalnim eurogolom s 30 metara u 76. minuti zabio za vodstvo, da bi Lasagna u prvoj minuti sudačke nadoknade potvrdio pobjedu.

Milan Badelj u igru je ušao u 72. minuti u 3:1 pobjedi Lazija nad Genovom, kojom su Rimljani skočili na peto mjesto. Igrač utakmice bio je Srbijanac Stefan Milinković-Savić, strijelac i asistent, a preostale pogotke postigli su Caicedo i Immobile (dva).

Serie A, peto kolo:

Bologna 2:0 Roma (Mattiello 36., Santander 59.)

Chievo Verona 0:2 Udinese (76. De Paul, 90+1. Lasagna)

Lazio 4:1 Genoa (Caicedo 7., Immobile 23., 89., Milinković-Savić 53. / 46. Piatek)