[VIDEO] Serie A: Brozović i Perišić poraženi od Parme, Rog s Napolijem srušio Pjacinu Fiorentinu

Odigrane su današnje utakmice.

U prve tri utakmice četvrtog kola talijanske Serie A vidjeli smo poprilično iznenađujuće rezultate.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su cijeli susret u minimalnom, 1:0 porazu na domaćem terenu od Parme. Gol odluke postigao je Dimarco 11 minuta prije kraja fantastičnim udarcem s 25 metara.

Napoli je također upisao minimalnu, 1:0 pobjedu protiv Fiorentine. Jedini strijelac bio je Lorenzo Insigne, koji je 11 minuta prije kraja iskoristio upošljavanje Arkadiusza Milika. Za Napolitance je osam minuta prije kraja u igru ušao Marko Rog i to upravo umjesto strijelca, dok je za Violu Marko Pjaca ušao u igru u 80. minuti.

Večernji susret igran je na Stadio Benito Stirpe na kojemu je Frosinone poražen od Sampdorije sa čak 5:0. Stipe Perica za domaćina je igrao do 75. minute, a gostima su pobjedu donijeli Quagliarella, Caprari, Defrel (dva) i Kownacki s bijele točke.

Serie A, četvrto kolo:

Inter 0:1 Parma (79. Dimarco)

Napoli 1:0 Fiorentina (Insigne 79.)

Frosinone 0:5 Sampdoria (10. Quagliarella, 47. Caprari, 54., 86. Defrel, 83. – 11m Kownacki)