[VIDEO] Serie A: Ćorić bez nastupa u porazu Rome kod Milana

Vučica je bila blizu pozitivnog rezultata.

Derbi susretom trećeg kola između Milana i Rome otvoreno je treće kolo talijanske Serie A. Rossoneri su ugostili Vučicu na San Siru i u posljednjim sekundama upisali pobjedu od 2:1.

Milan je dominirao gotovo cijeli susret, a u prvom poluvremenu gosti kao da se nisu ni pojavili na terenu. Iskoristio je to Kessie i u 40. minuti nakon prizemnog centaršuta Ricarda Rodrigueza zabio za 1:0. Ipak, u 14. minuti nastavka nakon gužve iz kornera Federico Fazio najbolje se snašao i izjednačio na 1:1. I kada se činilo da će Roma iz Milana ostati neporažena, ukazao se Cutrone, koji je u petoj minuti sudačke nadoknade iskoristio nevjerojatnu asistenciju Gonzala Higuaina i donio pobjedu Milanu.