[VIDEO] Serie A: Empoli poveo u prvom napadu, Sassuolo preokrenuo i zadržao drugo mjesto

Velika pobjeda domaćina.

Sassuolo je na Mapei Stadium – Citta del Tricolore u Emilia regiji ugostio Empoli na otvaranju petog kola talijanske Serie A i upisao pobjedu nakon preokreta od 3:1 kojom je zadržao drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Već u prvoj minuti gosti su poveli kada je Caputo iskoristio brzi napad i nakon prizemnog centaršuta zabio za prednost, no nije dugo trebalo da se domaćini vrate u igru. U 13. minuti Di Francesco je s desne strane prizemno centrirao, a Boateng izjednačio. U 57. minuti Di Francesco je ponovno bio asistent, ovaj put iz kornera, a Ferrari zabio za preokret, da bi se i sam Di Francesco upisao u strijelce pet minuta prije kraja petom nakon upošljavanja Lirole. Gosti su od 71. minute igrali s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Zajc.