[VIDEO] Serie A: Halilović bez nastupa u pobjedi Milana, Pašalić poražen od Sampdorije, a Pjaca od Lazija

Loši nastupi naših nogometaša.

Odigrane su prve četiri današnje utakmice osmog kola talijanske Serie A, a većih iznenađenja nije bilo.

Milan je nastavio pobjeđivati na krilima Gonzala Higuaina, dvostrukog strijelca u 3:1 pobjedi nad Chievom. Jedan gol dodao je i Bonaventura, a utješni gol za goste je zabio Pellissier. Alen Halilović nije ulazio u igru.

Mario Pašalić iz igre je izašao u 57. minuti u minimalnom, 1:0 porazu svoje Atalante od Sampdorije golom Tonellija iz 77. minute.

Minimalnu pobjedu, kojom je skočio na treće mjesto, ostvario je i Lazio i to protiv Fiorentine. Završilo je 1:0, a gol vrijedan tri boda postigao je Ciro Immobile u 37. minuti. Milan Badelj nije ulazio u igru, dok je za Viole Marko Pjaca izašao u 80. minuti.

U ranije odigranoj utakmici Parma je nakon preokreta pobijedila Genou 3:1 i skočila na deveto mjesto.