[VIDEO] Serie A: Inter s Brozovićem i Perišićem srušio Srnin i Bradarićev Cagliari

Četvorica Hrvata nastupila su sinoć.

U sinoćnjoj posljednjoj utakmici sedmog kola talijanske Serie A Inter je ugostio Cagliari i na Giuseppe Meazzi pobijedio 2:0.

U 12. minuti Dalbert je uputio centaršut, kojega je Lautaro Martinez glavom poslao u mrežu, da bi Politano nakon kornera minutu prije kraja potvrdio pobjedu.

U dresu Nerazzurra Marcelo Brozović u igru je ušao u 57. minuti, a Ivan Perišić zaigrao je od 70. minute. Za goste je Darijo Srna odigrao cijeli susret, dok je Filip Bradarić zaradio žuti karton i iz igre izašao u 60. minuti.