[Video] Serie A: Inter slavio na Sardiniji; Perišić asistent, Brozović strijelac!

Inter se ovom pobjedom probio na prvo mjesto ljestvice s bodom i utakmicom više od drugoplasiranog Napolija koji u nedjelju igra kod Udinesea.

Milanski Inter gostovao je na Sardiniji kod Cagliarija u sklopu 14. kola talijanske Serie A i pritom upisao pobjedu 3:1.

Gosti iz Milana poveli su u 29. minuti susreta. Antonio Candreva ubacio je odličnu loptu u šestnaesterac domaćina. Ivan Perišić pogađa vratnicu, a odbijenu loptu u mrežu posprema Mauro Icardi. Perišiću je to bila šesta asistencija u sezoni, uz četiri pogotka.

U 53, minuti u igru je ušao Marcelo Brozović umjesto Matiasa Vecina, a dvije minute poslije upisao se u strijelce. Candreva je prošao po desnoj strani i asistirao našem reprezentativcu koji lijepim udarcem unutar šestnaesterca matira vratara Rafaela. Brozoviću je to treći pogodak sezone.

U 71. minuti Cagliari je došao do pogotka. S desne strane odlično je ubacio Paolo Farago za strijelca Leonarda Pavolettija.

Icardi je svojim drugim golom na utakmici u 84. minuti potvrdio pobjedu Intera kada se najbolje snašao u gužvi ispred gostujućeg gola.