[VIDEO] Serie A: Juventus na Mandžukićev pogon razbio Jurićevu Genou

Posljednju utakmicu dana u talijanskoj Serie A su odigrali u Torinu Juventus i Genoa, a iznenađenja u tom dvoboju nije bilo. Juventus je slavio s uvjerljivih 4:0, a junak bianconera je bio hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić koji je u razbijanju Genoe ugradio gol i asistenciju.

Genoa koju vodi hrvatski strateg Ivan Jurić se držala u počecima susreta, no onda Juventus dvoboj riješava u dvije minute i to u 17. i 18. minuti kada je prvo Munoz zabio autogol, a potom je poentirao Paulo Dybala. Mario Mandžukić se u strijelce upisuje u 41. minuti, a odličan nastup naš igrač zaokružuje asistencijom za gol Leonarda Bonuccija, koji je postavio konačnih 4:0. Allegri je Mandžukića izvadio iz igre u 82. minuti, kako bi hrvatski reprezentativac dobio predah budući da Stara dama sljedeću utakmicu igra u petak protiv iznenađenja prvenstva Atalante u Bergamu.

Ovom pobjedom Juventus je dodatno učvrstio svoju prednost na vrhu, te sada drugoplasiranoj Romi bježi 11 bodova, dok će kolo sutra zatvoriti upravo Rimljani gostovanjem kod Pescare.