[Video] Serie A: Juventus slavio na San Siru!

Branitelj naslova Juventus slavio je na gostovanju kod Milana dvama pogocima Gonzala Higuaina za pobjedu protiv velikih rivala.

Milan i Juventus na San Siru utakmicom su otvorili 10. kolo talijanske Serie A.

Branitelj naslova Juventus uzeo je puni plijen na kultnom San Siru pobjedom 2:0. Junak velike pobjede Juventusa bio je dvostruki strijelac Gonzalo Higuain.

Gosti iz Torina poveli su u 23. minuti susreta. Paulo Dybala odlično je asistirao Higuainu koji je precizno pogodio udarcem s ruba šestnaesterca. Najveću priliku za Milan propustio je naš Nikola Kalinić koji je pred sam kraj poluvremena iz blizine pogodio gredu.

U drugom poluvremenu Juventus je zabio još jedan pogodak za potvrdu velike pobjede. S lijeve strane Kwadwo Asamoah šalje prizemnu loptu u prostor, Dybala je propušta za Higuaina koji odličnim udarcem matira vratara Milana Gianluigija Donnarummu.

Kalinić je odigrao cijeli susret za domaćina, kao i Mario Mandžukić za gostujuću momčad.