[Video] Serie A: Kakva bomba Perišića za pobjedu Intera!

Ivan Perišić prometnuo se u junaka Intera nakon što je zabio ključni gol savršenim volejem s ruba šestnaesterca.

Inter iz Milana gostovao je u Veroni protiv Hellasa u sklopu 11. kola talijanske Serie A i pritom upisao vrijednu pobjedu 2:1.

Momčad iz Milana povela je u 36. minuti susreta. Antonio Candreva ubacuje s desne strane, a u kaznenom prostoru Verone lopta dolazi do Španjolca Borja Valere koji iz blizine postiže pogodak za vodstvo gostiju.

U 59. minuti Verona dolazi do izjednačenja. U šestnaestercu vratar gostiju Samir Handanovič ruši Alessija Cercija te sudac dosuđuje najstrožu kaznu za domaćine. Precizan je s bijele točke Giampaolo Pazzini, nekadašnji igrač Intera.

I onda u 67. minuti susreta ukazao se Ivan Perišić. Nakon ubačaja iz kuta, obrana Verone odbija loptu samo do ruba šestnaesterca odakle Perišić perfektno volejem pogađa gornji desni kut gola.

Perišić je odigrao čitav susret, a Marcelo Brozović, koji se oporavio od ozljede, u igru je ušao u 74. minuti. Broz je pred sam kraj utakmice zaradio žuti karton.