[Video] Serie A: Kalinić strijelac u novom posrtanju Milana, golman donio bod domaćinima!

Domaćin je u 14 utakmica imao jednako toliko poraza, a nakon današnjeg dana na kontu ima jedan bod, zahvaljujući njihovom vrataru Albertu Brignoliju.

Benevento je na svom stadionu ugostio AC Milan u sklopu 15. kola talijanske Serie A. Domaćin je u 14 utakmica imao jednako toliko poraza, a nakon današnjeg dana na kontu ima jedan bod, zahvaljujući njihovom vrataru Albertu Brignoliju.

Milan je angažirao legendu kluba Gennara Gattusa na klupi nakon što je otkaz dobio Vincenzo Montella. Nije mogao poželjeti boljeg protivnika u svom debiju jer se radi o klubu koji do ovog kola nije imao niti jedan bod na ljestvici.

Gosti iz grada mode poveli su u 38. minuti pogotkom Giacoma Bonaventure, a domaćin je u 50. minuti izjednačio preko Georgea Puscasa. Sedam minuta poslije Milan ponovno vodi. Loptu je s desne strane ubacio Bonaventura, a precizan je bio naš Nikola Kalinić udarcem glavom. To mu je bio četvrti ligaški pogodak.

U 75. minuti igrač Milana Alessio Romagnoli dobio je drugi žuti karton te je morao napustiti teren. I kad se čekao posljednji sučev zvižduk, ukazao se vratar Beneventa Brignoli. Naime, Danilo Cataldi u 95. minuti ubacio je loptu iz slobodnog udarca, a najviši u skoku bio je upravo vratar domaćina za 2:2 i prvi bod Beneventa u sezoni.