[VIDEO] Serie A: Kalinić ušao s klupe i eurogolom donio bod Milanu!

Prekrasan pogodak hrvatskog reprezentativca.

U 31. kolu talijanske Serie A nogometaši Milana na San Siru su remizirali sa Sassuolom 1:1, a pogodak vrijedan boda postigao je hrvatski reprezentativni napadač Nikola Kalinić i to nakon što je u nastavku ušao u igru.

Iako je domaćin bio kud i kamo bolja momčad, Politano je u 75. minuti izbio sam pred Donnarummu i zabio za prednost gostiju. Međutim, tada na scenu nastupa hrvatski napadač, koji je u igru ušao u 67. minuti umjesto Cutronea.

Četiri minute prije kraja prekida svoj post dug čak četiri mjeseca i zabija eurogol iz okreta. Milanova sedmica primila je loptu, fantastično se okrenula i od grede poentirala za 1:1. Bio je to peti Kalinićev pogodak u 24. nastupu za Milan ove sezone u Serie A.