[Video] Serie A: Lazio kiksao na Olimpicu protiv Torina!

Rimski sastav ostao je na petom mjestu ljestvice te sada za prvim Interom zaostaje osam bodova.

Lazio je ugostio na svom Olimpicu Torino u sklopu 16. kola talijanske Serie A, a gosti su odnijeli pobjedu rezultatom 3:1. Svi golovi pali su u drugom poluvremenu.

Rezultat bi vjerojatno bio drugačiji da Ciro Immobile nije dobio izravni crveni karton u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena zbog udaranja suparničkog igrača.

Lazio se nije mogao nositi u situaciji s igračem manje, a gosti iz Torina to su znali iskoristiti. Alejandro Berenguer već u 54. minuti donosi prednost Torinu prizemnim udarcem unutar kaznenog prostora domaćina, a nakon što mu se lopta odbila. Deset minuta poslije Torino je udvostručio prednost. Tomas Rincon zabio je lijep pogodak s ruba šestnaesterca za 2:0.

U 69. minuti nadu Laziju vraća Luis Alberto nakon odličnog prodora po sredini i još bolje realizacije za 2:1. Međutim, Simone Edera u 73. minuti vraća dva gola prednosti kada je lijepo pogodio s ruba kaznenog prostora u lijevi kut za 3:1.

Rimski sastav ostao je na petom mjestu ljestvice te sada za prvim Interom zaostaje osam bodova, dok je Torino skočio na osmo mjesto.

U sljedećem kolu Lazio ide u goste Atalanti 17. prosinca, dok Torino dan prije dočekuje Napoli.