[VIDEO] Serie A: Mandžukić golom i asistencijom petom srušio Parmu, Ronaldo opet neprimjetan

Nova pobjeda Stare dame.

Juventus je u trećem kolu talijanske Serie A gostovao na Stadio Ennio Tardini kod Parme i upisao minimalnu, 2:1 pobjedu, zahvaljujući bivšem hrvatskom reprezentativnom napadaču Mariju Mandžukiću.

Već u drugoj minuti Super Mario je iskoristio jednu odbijenu loptu nakon centaršuta Cuadrada te zabio za vodstvo Stare dame, no u 33. minuti Gervinho je izjednačio. Ipak, u 58. minuti utakmice Mandžukić je petom proigrao Blaise Matuidija, a Francuz donio pobjedu momčadi iz Torina. Mandžukić je odigrao cijeli susret, baš kao i Cristiano Ronaldo, koji još uvijek ne zna za gol u dresu Juventusa.