[VIDEO] Serie A: Mandžukić s dva gola donio preokret i pobjedu Juventusu nad Napolijem!

Odlična utakmica Mandže.

Talijanski prvak Juventus ugostio je Napoli u sklopu sedmog kola Serie A i pobijedio ga nakon preokreta rezultatom 3:1. Bio je to dvoboj prve i druge momčadi talijanskog prvenstva, a nakon susreta Juventus je i dalje jedina neporažena momčad lige.

Napolitance je u prednost doveo Dries Mertens nakon prizemnog centaršuta Jose Maria Callejona već u desetoj minuti.

Međutim, tada je uslijedio Mandžo show. Naime, Mario Mandžukić prvo je u 26. minuti nakon centaršuta glavom izjednačio, da bi u 49. minuti iskoristio odbijenu loptu nakon udarca Ronalda i donio preokret te pobjedu Staroj dami.

U 58. minuti Rui je za Napolitance zaradio crveni karton, što je iskoristio Leonardo Bonucci i nakon kornera u 76. minuti postavio konačnih 3:1. Mandžukić je iz igre izašao u 84. minuti, dok Marko Rog za goste nije ulazio u igru.