[VIDEO] Serie A: Mandžukić s Juventusom pobijedio Pericu, novi gol Ronalda

Stara dama ostala je vodeća.

Juventus je u posljednjoj utakmici petog kola talijanske Serie A gostovao kod Frosinonea i upisao pobjedu od 2:0, kojom je ostao na vrhu ljestvice.

Dugo su se domaćini držali u rezultatskoj nuli, iako nisu uputili nijedan udarac u okvir gola. Ipak, devet minuta prije kraja Cristiano Ronaldo nakon odbijene lopte došao je do prilike za svoj poznati tap-in udarac te ju nije iskoristio i doveo Staru damu u vodstvo. U četvrtoj minuti sudačke nadoknade Miralem Pjanić iskoristio je brzu kontru gostiju i centrirao, a Bernardeschi postavio konačnih 2:0. Mario Mandžukić igrao je do 85. minute, a za domaćina je Stipe Perica zaradio žuti karton i odigrao cijeli susret.