[VIDEO] Serie A: Mandžukić strijelac u derbiju, Juventus srušio Lazio!

Mario je postigao pogodak.

Talijanski branitelj naslova Juventus upisao je još jednu pobjedu u drugom kolu Serie A. U velikom derbiju Stara Dama je s 2:0 pobijedila Lazio, a jedan od junaka bio je Mario Mandžukić.

No, gosti su došli do prve prilike. Bilo je to u 11. minuti kada je Szczesny krajnjim naporom u korner poslao Lulićev udarac. Tada je Juventus zaigrao bolje, a nagovještaj gola bila je Khedirina stativa. U 30. minuti Pjanić je uz samu vratnicu odličnim poluvolejom doveo Staru Damu do prednosti, s kojom se otišlo na odmor.

Potvrdu pobjede vidjeli smo u 75. minuti. Ronaldo je s(p)retno dodao do Mandžukića, koji postavlja konačnih 2:0. Mogao je Bentancur do kraja susreta povisiti prednost, no pucao je zamalo preko gola.