[VIDEO] Serie A: Mandžukićev Juventus upisao novu pobjedu

U trećem kolu Serie A Juventus je na domaćem terenu s 3:0 pobijedio Chievo Veronu i nastavio svoj stopostotni niz.

Već u 17. minuti Miralem Pjanić izveo je slobodni udarac, a Hetemaj glavom postigao autogol. Gosti su bili bolji do kraja prvog dijela, Radovanović i Pucciarelli imali su prilike, no Szczesny je upisao lijepe obrane.

U nastavku Stara dama potvrđuje pobjedu. Prvo je u 58. minuti Gonzalo Higuain iskoristio lijepu asistenciju Pjanića i povisio na 2:0, prije nego je Paulo Dybala sedam minuta prije kraja nakon Bernardeschievog pasa postavio konačnih 3:0. Mario Mandžukić igrao je do 83. minute, a Allegri je odmarao Barzaglija, Buffona, Cuadrada, De Sciglija i Howedesa za utakmicu prvog kola skupine D Lige prvaka, u kojoj će Stara dama u utorak igrati protiv Barcelone.