[VIDEO] Serie A: Milan do pobjede nad Sassuolom bez Halilovića, Parma srušila Empoli

Odigrane su još dvije utakmice.

Odigrane su posljednje dvije današnje utakmice sedmog kola talijanske Serie A.

U ranije odigranom susretu Parma je s minimalnih 1:0 pobijedila Empoli. Strijelac jedinog pogotka bio je Gervinho nakon Barilline asistencije u 33. minuti.

Večernji derbi igran je između Sassuola i Milana, a Rossoneri su pobijedili 4:1. U vodstvo ih je doveo Kessie golom s ruba kaznenog prostora u 39. minuti, da bi na 2:0 povisio Suso s 20 metara nakon lopte Bonaventure. Hakan Calhanoglu u 60. minuti uspio je uposliti Samu Castilleja, koji još jednim udarcem iz daljine zabija za 3:0, da bi samo Filip Đuričić uspio smanjiti rezultat. Konačnih 4:1 postavio je Suso svojim novim golom u 94. minuti. Alen Halilović nije ulazio u igru.