[VIDEO] Serie A: Milan ponovno ispustio pobjedu, Šimić sa SPAL-om poražen od Sassuola

Rossoneri opet nisu pobijedili.

Odigrane su dvije današnje utakmice šestog kola talijanske Serie A i vidjeli smo iznenađujuće rezultate.

Milan ponovno nije uspio doći do pobjede, ovaj put remizirao je s Empolijem 1:1. Poveli su gosti autogolom Capezzija, no Caputo je iz kaznenog udarca donio bod Empoliju. Alen Halilović nije ulazio u igru.

U ranije odigranom susretu Lorenzo Šimić odigrao je svih 90 minuta u porazu svog SPAL-a od Sassuola 2:0, a oba gola pala su u nastavku. Adjapong je doveo goste u vodstvo u 59. minuti, da bi pobjedu potvrdio Alessandro Matri u posljednjoj minuti.