[VIDEO] Serie A: Napoli nadoknadio dva gola zaostatka i srušio Milan, Rog i Halilović bez nastupa

Odličnu utakmicu gledali smo u Napulju.

Veliki derbi drugog kola talijanske Serie A odigrali su Napoli i Milan, a nakon nevjerojatnog preokreta Napolitanci su pobijedili 3:2.

Poveli su Rossoneri već u 15. minuti. Borini je glavom spustio loptu za Bonaventuru, koji zabija za 1:0. U četvrtoj minuti nastavka Suso je povratnom loptom pronašao Calabriju, koji povisuje na 2:0 i tada kao da je milanska momčad stala.

U junaka se prometnuo Poljak Piotr Zielinski. On je prvo u 53. minuti iskoristio dodavanje Callejona i smanjio na 2:1, a zatim nakon gužve iz kornera izjednačio u 67. minuti. Preokret i pobjedu domaćinu donosi Dries Mertens nakon centaršuta Allana deset minuta prije kraja. Ni Marko Rog ni Alen Halilović nisu ulazili u igru s klupe.