[VIDEO] Serie A: Napoli s Rogom srušio Torino i došao na diobu prvog mjesta!

Odlična pobjeda Napolitanaca.

Talijani danas nastavljaju s petim kolom Serie A, a već u ranim popodnevnim satima odigrana je utakmica u Torinu u kojoj je domaćin stradao od Napolija 3:1.

Poveli su Napolitanci već u četvrtoj minuti. Nakon jednog prizemnog centaršuta i puno nespretnosti u domaćoj obrani, lopta je došla do Lorenzo Insignea, koji ju je pod samu gredu zakucao za prednost. U 20. minuti Dries Mertens prizemnim centaršutem uposlio je Verdija, koji povisuje na 2:0, da bi tračak nade domaćinu donio Belotti iz kaznenog udarca u 51. minuti.

Ipak, samo osam minuta kasnije Insigne je svojim drugim pogotkom postavio konačnih 3:1 i doveo Napoli na diobu prvog mjesta s Juventusom, koji ima utakmicu manje. Marko Rog za goste je igrao do 61. minute, a u 37. minuti zaradio je žuti karton.