[VIDEO] Serie A: Pašalić asistent u remiju Rome i Atalante, Pastore zabio jedan od golova sezone!

Odličnom utakmicom zaključeno je drugo kolo.

Utakmicom u Rimu između Rome i Atalante zaključeno je drugo kolo talijanske Serie A. Susret je završio podjelom bodova, 3:3, Ante Ćorić za Vučicu nije zaigrao, dok je Mario Pašalić odigrao cijeli susret.

Već u drugoj minuti Cengiz Under je centrirao, a Javier Pastore petom s deset metara zabio jedan od najljepših golova sezone za 1:0.

Castagne je u 19. minuti iskoristio odbijenu loptu od stative i izjednačio, a samo tri minute kasnije Zapata je prizemno centrirao, a Rigoni preokrenuo rezultat. U 38. minuti na scenu je stupio Mario Pašalić, koji je proigrao Rigonija, a on svojim drugim golom povisio na 3:1.

Ipak, Rimljani su uspjeli izjednačiti do kraja susreta. Prvo je u 60. minuti Edin Džeko dodao loptu do Florenzija, koji je smanjio na 3:2, da bi se Grk Kostas Manolas osam minuta prije kraja najbolje snašao nakon slobodnog udarca i postavio konačnih 3:3.