[VIDEO] Serie A: Pašalić do remija protiv svog bivšeg kluba, odličan pogodak Higuaina

Milan nije došao do druge ovosezonske pobjede.

Milan ponovno nije upisao pobjedu u talijanskoj Serie A. U petom kolu u posljednjoj minuti na San Siru je remizirao s Atalantom 2:2.

Junak pobjede nad Dudelangeom u Europskoj ligi, Gonzalo Higuain, ponovno je bio strijelac i to već u drugoj minuti. Suso je centrirao s desne strane, a Argentinac odličnim volejom zabio za prednost. Zapata je u 54. minuti pronašao Gomeza, koji je izjednačio, no samo sedam minuta kasnije Suso se ponovno našao u ulozi asistenta, a Bonaventura je s ruba peterca zabio za novo vodstvo.

Međutim, Emiliano Rigoni je u drugoj minuti sudačke nadoknade iskoristio jednu odbijenu loptu i donio veliki bod gostima. Mario Pašalić u dresu gostiju je protiv svog bivšeg kluba igrao prvo poluvrijeme.